Hakkımızda - Bek Gümrükleme

İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

Gümrük Müşavirliği
 
Şirketimiz dış ticaret kapsamında her türlü ithalat, ihracat, serbest bölge işlemleri, antrepo işlemleri, geçici ithalat, dahilde işleme belgesi ve yatırım teşvik belgesi kapsamındaki işlemler, transit-aktarma işlemleri vb. gibi uzmanlık gerektiren her türlü gümrükleme hizmeti verebilecek kapasite ve yeterlilikteki kadrosuna tecrübesini de katarak sizlere hizmet vermektedir.
Gümrük işlemlerinin tamamı bilgisayar ortamında gerçekleştirilmekte olup EDI (Elektronik Veri Transferi) programı ile elektronik ortamda hizmet sunmaktadır. Böylelikle tüm gümrük idareleri ile online bağlantı sağlayarak, gümrükleme işlemlerinde maksimum hıza ulaşma hedefini gerçekleştirmektedir.
Bandırma merkezli olmak üzere Bursa, Gemlik, Tekirdağ, Çorlu, İzmit, Mersin, Çanakkale, Biga ve Samsun gümrük müdürlüklerinde deneyimli gümrük müşavirleri, yardımcıları ve uzman personeli ile kaliteli ve hızlı bir şekilde siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız.
Firmamız Bursa Gümrük Müşavirleri Derneği üyesi olup; mesleki açıdan etik değerlere ve prensiplere bağlı kalmayı ilke edinmiştir.
 
Kayan Yazı Bek Gümrükleme Ltd.Şti Bek Gümrükleme Ltd.Şti
İçeriğe dön | Ana menüye dön